Воскресенье
16.06.2019
10:29
Приветствую Вас Гость

Меню
Поиск
Календарь
«  Июнь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архив записей
Наш опрос
Оцените Наш сайт
Всего ответов: 780
Мини-чат
Друзья сайта
Astin, Астин, charity, foundation, organisation, fund, благотворительность, фонд

Astin, Астин, inc, corporation, корпорация
Astin, Астин, website, search, поиск
ast, awesome, link, save, share, shorten, astin, online

НАЦІОНАЛЬНИЙ УНІВЕРСИТЕТ «ОДЕСЬКА ЮРИДИЧНА АКАДЕМІЯ»

ФАКУЛЬТЕТ ПРАВОВОЇ ПОЛІТОЛОГІЇ ТА СОЦІОЛОГІЇ

ШАНОВНІ АБІТУРІЄНТИ!

Національний університет «Одеська юридична академія»  є одним із провідних навчальних і наукових закладів України та має за честь запросити Вас узяти участь у вступних випробуваннях і бачити Вас майбутніми студентами!


У Національному університеті «Одеська юридична академія»<відкрито Одеське представництво Міжнародної асоціації студентів політичної науки


Конференція трудового колективу Національного університету "Одеська юридична академія"

26 листопада 2010 року в актовому залі Університету відбулася Конференція трудового колективу Національного університету "Одеська юридична академія".

В роботі конференції також взяли участь заступник Міністра освіти і науки України, професор Суліма Євген Миколайович, голова ради ректорів Одещини, професор Степаненко Сергій Миколайович, начальник управління освіти та наукової діяльності Одеської обласної державної адміністрації Ткачук Андрій Леонідович.

Конференція розглянула такі питання:

  1. Звіт ректора Одеської національної юридичної академії за 2007- 2010 роки.
  2. Обрання ректора Національного університету «Одеська юридична академія».
  3. Про внесення змін до Колективного договору НУ «ОЮА».
  4. Про затвердження змін у складі Вченої ради НУ «ОЮА».
  5. Про затвердження змін у складі делегатів Конференції трудового колективу НУ «ОЮА».

За результатами таємного голосування ректором Національного університету «Одеська юридична академія» обрано доктора юридичних наук, професора, академіка НАПрН України Ківалова Сергія Васильовича.З Днем народження, Академіє!!!

          Наша Академія існує порівняно не так багато років за історичним виміром, проте за сутністю вона все більше перетворюється на сучасний вищий навчальний заклад.

Це стосується як науково-теоретичної, так і практичної підготовки, і пов’язане, насамперед, з високопрофесійним викладацьким складом, а також із досконалою матеріально-технічною базою вищої школи. Поєднання науки, навчання, виховання – необхідна умова комплексного підходу до фахової підготовки сучасних юристів.

Фахова підготовка має поєднуватися зі всебічним розвитком особистості студентів, чому має сприяти підтримка занять спортом, художньою творчістю тощо.

Національний університет «Одеська юридична академія» є провідним вищим навчальним закладом у галузі юридичної освіти і науки України.

Рання професійна орієнтація, ступенева підготовка є складовими освіти XXI століття.

У 2000 році Указом Президента України першій у Південному регіоні України Академії було присвоєно звання «національна», а вже у 2010 році уряд вирішив реорганізувати Одеську національну юридичну академію в Національний університет  «Одеська юридична академія». І це заслужено, адже в Академії відкрився новий факультет правової політології і соціології. Тому варто зазначити, що НУ «ОЮА» має у своєму складі 3 інститути (прокуратури та слідства, професійних суддів, а також інтелектуальної власності НУ "ОЮА" в м. Київ) та 8 факультетів (соціально-правовий, судово-адміністративний, міжнародно-правових відносин і юридичної журналістики, цивільної та господарської юстиції, адвокатури, правової політології і соціології, вечірнього та заочного навчання, заочного навчання зі здобуття другої вищої освіти).

З метою виконання Указу Президента України № 635/2010 на базі НУ «ОЮА»  створено Південний регіональний центр НАПрН України. Були проведені цільові вибори з формування складу членів і за результатами таємного голосування дійсним членом з відділу державно-правових наук і міжнародного права був обраний Сергій Васильович Ківалов.

Членами-кореспондентами стали такі науковці нашої  академії: Галина Іванівна Чанишева, Юрій Миколайович Оборотов, Євген Олегович Харитонов, В’ячеслав Олексійович Туляков, Валерій Володимирович Тищенко. Варто зазначити, що конкурс на заміщення вакансій членів-кореспондентів НАПрНУ складав від 3 до 6 осіб на місце. Це говорить про неабиякий рівень наукових знань, заслужений авторитет і повагу до вчених нашої академії в стінах НАПрНУ. Тож від імені всіх студентів хочеться привітати перших серед найкращих науковців НУ «ОЮА» з такими величними здобутками у їхньому професійному житті.

08.10.2010р. у Національному університеті "Одеська юридична академія" відбулося урочисте відкриття Південного регіонального наукового центру Національної академії правових наук України. Головою центру обрано академіка Національної академії правових наук України, ректора  Національного університету "ОЮА", народного депутата України Ківалова С.В.

 Національний університет «Одеська юридична академія» має IV рівень акредитації, що є найвищим, здійснює підготовку фахівців-юристів усіх освітньо-кваліфікаційних рівнів («молодший спеціаліст», «бакалавр», «спеціаліст», «магістр»), а також готує наукові кадри: кандидатів і докторів юридичних наук.

Ми всі можемо пишатися реальними здобутками у навчальній, науковій, виховній, господарській діяльності, адже в жодному ВНЗ не створено  таких сучасних умов для навчання, не збудовано таких комфортабельних гуртожитків-готелів, немає таких сучасних спортивних зал, стрілецького тиру, немає таких чудових високопрофесійних викладачів як у нас!

Й усім ми завдячуємо, в першу чергу, звісно ж, Сергію Васильовичу Ківалову – справжньому керівнику, сучасному полководцю війська, що озброєно неабияким багажем знань і практичного досвіду.

Академіє, з Днем народження!!!!

 

Юлія Бевз